Vakuuminės Transportavimo Sistemos „AEROCOM“

Nuo šiol atstovaujame vakuuminio transportavimo sistemų sveikatos priežiūros įstaigoms gamintoją ir rinkos lyderį – AEROCOM (Vokietija).

Aerocom Gmbh –  tai Vokietijos kompanija, kuri specializuojasi Vakuuminių Transportavimo Sistemų (VTS) srityje, sveikatos priežiūros įstaigų logistikos procesų optimizavimo sprendimuose ir yra rinkos lyderis pasaulyje.

Ši kompanija buvo įkurta 1956 metais, ir nuo pat pradžios kuria ir diegia inovatyvius vakuuminio transportavimo sprendimus. Aerocom ne tik vienas pagrindinių tokių sprendimų gamintojų Vokietijoje – bet ir visame pasaulyje. Šie Aerocom sprendimai ligoninėse plačiai naudojami Europoje (Vokietijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Belgijoje ir t.t.), Azijoje (Rusijoje, Indijoje, Saudo Arabijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Katare, Kinijoje, Japonijoje ir t.t.), Amerikoje (JAV, Kanada, Brazilija, Meksika ir t.t.), Australijoje.

Beveik 80 procentų tikslinės Aerocom rinkos – būtent sveikatos priežiūros įstaigos, ligoninės ir klinikos visame pasaulyje. Tokia tikslinė rinka įpareigoja Aerocom kompaniją teikti tik itin aukštos ir užtikrintos kokybės produkciją ir praktikoje patikrintus sprendimus. Todėl kiekvienas potencialus Aerocom klientas gali būti ramus – jam bus suteiktos pačio aukščiausio lygio paslaugos ir produkcija.

Daugiau informacijos
www.aerocom.lt
info@aerocom.lt
info@labdata.lt